Tasarım Tescil Sponsoru

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile, tasarı aşamasında strateji belirlemekle başlayıp, sınai mülkiyet haklarınızın takipçisi olmak ve her aşamada hukuk alanındaki gücümüzle değerlerinizi korumak, her yönüyle desteklemek butik danışmanlığımızın en belirgin karakteridir ve gücünü temel ilkelerine olan bağlılığından almaktadır.

OrbisVista, Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesisi, hukuki süreçlerin takibi ve sınai mülkiyet haklarının müdafaa edilmesi, haksız kullanıma yönelik hukuki işlemler, yeni bitki türlerinin korunmasına yönelik Islahçı Hakkı başvuruları, Telif Hakları, piyasada haksız ürün Kullanım Araştırmaları ve kapsamlı Portföy Yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güçlü teknik alt yapıya sahip Patent Vekilleri, hukuk süreçlerinde bilirkişilik yapan Marka Vekilleri ve Marka, Patent, Tasarım hakları alanında deneyimli Avukatları ile hizmet veren firma, yurt içi ve yurt dışında sektör lideri olan pek çok uluslararası firmaya sınai haklar alanında hizmet vermektedir.

Temel amacımız, yalnızca marka, patent ve tasarımlarınızı ulusal veya uluslararası kapsamda tescil ettirmek değil, buna bağlı riskleri de analiz ederek profesyonel ve güvenebileceğiniz bir yol gösterici ve gerçek bir danışman olmaktır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler üreterek ve her seferinde aynı hizmet kalitesini koruyarak, devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak adına butik danışmalık vermek birincil hedefimizdir.

OrbisVista, Aquisition International tarafından 2013 yılının en iyi Hukuk Hizmeti veren Türk Patent Vekili ödülüne layık görülmüştür. Hizmet kalitemiz, Britisch Certifications Inc. ve Jas-Anz tarafından ISO 9001:2008 kalite standartları sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Ödül İçeriği

Orbis Vista olarak, yarışma sonrasında dereceye giren tasarımların, tasarım haklarının, tasarımcısı adına tesis edilmesi konusunda yarışmanın sınai hakları sponsoru olarak, tasarımların tescil işlemini ücretsiz olarak Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde onların adına başvurularını gerçekleştiriyoruz.